Dofinansowanie badań doktorantów na WCh

Doktoranci będący uczestnikami studiów doktoranckich (będący na drugim, trzecim lub czwartym roku studiów doktoranckich) oraz doktoranci kształcący się w Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Warszawskiego mogą ubiegać się o dofinansowanie swoich badań z subwencji uzyskiwanej przez Wydział Chemii UW.

Dofinansowanie projektu badawczego może uzyskać tylko doktorant/ka, którego/ej jedynym / pierwszym promotorem (opiekunem naukowym doktoranta) jest pracownik Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

W edycji konkursu organizowanej w 2020 r., wysokość pojedynczej dotacji dla wniosku zakwalifikowanego do sfinansowania wynosi 3500 zł lub jej równowartość w walucie przeliczonej wg kursu z dnia wystawienia wniosku wyjazdowego.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć w załączonych materiałach. W edycji konkursu organizowanej w roku 2020 termin składania wniosków został ustalony na dzień 11 marca 2020 roku.

Regulamin konkursu projektów badawczych doktorantów realizujących badania na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego – edycja przeprowadzona w roku 2020

Data publikacji: 17 lutego 2020

Data ostatniej modyfikacji: 12 marca 2020